UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie lepiej most niski zbudować porządny dla aut do 3,5 t, oraz dojazd do mostu zrobić normalny asfaltowy ul. Studzienną prosto do pocztowej - oczywiście 2 kierunki. Tak, rozumiem, że to starówka, po 1 na starówce za dużo się nie dzieje, po 2 taka droga by udrożniła Elbląg, a po 3 ludzie mieli by też łatwiejszy dojazd do starówki w tym i turyści.

Tomasz 85