A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@MOST WYSOKI DLA AUT !!! - Obydwa te mosty powinny być drożne dla ruchu osobowego 3,5t. jeden był prawidłowo jednokierunkowo otwarty to kostka się poddała na gwarancji i po gwarancji. .. .estetyka mozaiki a la drewienko ponad funkcjonalność i wartość użytkową mostów.
Róbcie pierwszy wariant czyli w ciągu ul. Dojazdowej z wylotem przy nowym rondzie Leer (koło Castoramy).
Ale po co nowy most? przecież jego tez trzeba będzie odśnieżać. Przejechałem przez święta około 1000km i Elbląg to najsłabiej odśnieżone miasto w Polsce. Na głównych/przeleotowych ulicach miasta zalega zmarzlina błota pośniegowego. Brak piaskarko-solarek w mieście też jest mocno widoczny. To jest kpina z mieszkańców.
@MOST WYSOKI DLA AUT !!! - Ty się lepiej zastanów, czy ten nowy most po kilku latach też kładką (ale szeroką)dla pieszych nie będzie.
Miasto się wyludnia to na co nowy most ten wystarczy za kilka lat ilość pojazdów zmniejszy się 2,3 krotnie (młodzi wyjeżdżają, a starsi wymierają, populacja Elbląga zmniejsza się systematycznie). ZDECYDOWANE NIE dla nowego mostu- strata pieniędzy!
@Bobi - I tak jak ktoś napisał wyżej - udostepnić Wysoki i Niski most dla aut osobowych - np Wysoki dla ruchu aut wyjeżdzających ze starego miasta a Niski dla aut wjeżdzających na starówkę.
potrzebne to jest referendum i nowy prezydent
Elbląg leży na bagnie, grzyby i różnorakie pleśnie w oczywisty sposób rozmnażają się w tym mieście, to wszystko fruwa w powietrzu, ludzie to wdychają i w ten sposób atakowane są ich mózgi, dochodzi do znacznego spadku potencjału umyslowego, miasto jest jakie jest i inne nie będzie
Oczywiście idea mostu łączącego Dojazdową z rondem Leer jak najbardziej słuszna. Nie musiałby mieć nie wiadomo jakich parametrów, bo pod nim tylko jachty i statki Kanału Elbląskiego. Jeśli potrzebny nowy most albo rozbudowa przez dodanie nitki Mostu Wyszyńskiego, to dlaczego teraz pod młotek idzie teren bezpośrednio przyległy od północy do tego mostu. Dla mnie to absurdalna decyzja, a działania Miasta bardzo niespójne.
nawet jeśli takowa nie istnieje, nie ma przeszkód powołać. .. państwową na pewno lepiej pilnować, kontrolować, nadzorować itp. aniżeli prywaciarza czy spółkę zoo