UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wielkimi krokami zbliżają się wybory. .. .trzeba pokazać wyborcom jak bardzo dbamy i martwimy się o nasze miasto. Mniejsza z tym, że po ewentualnej wygranej wypniemy się na was d.. , ale teraz martwimy się o was elblążanie !!!!
jonasz