UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z tymi rondami to przesadzasz. Rondo absolutnie nic nie rozkorkowuje. Popatrz co się dziele na rondzie Zamech jak chcesz wjechać z Robotniczej, czy Browarnej. Tworza sie własnie korki, bo strumien samochodów leci z Teatralnej, czy od strony Pocztowej.

Ferdek.Schichau