UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A wystarczyło się obudzic trochę wcześniej, a most w ciągu modrzewiny wybudowany by został w ramach przekopu Mierzei Wiślanej zamiast tego obrotowego, który stał się kością niezgody. Bo chyba władze miasta nie są az tak kroykowzroczne i nie zbudują teraz mostu na północ od Uni Europejskiej, stałego zamykającego drogę statkom do portu? To by był śmiech na cała Polskę. Dlaczego nie poszerzy się do kilku pasów mostu Wyszynakiego?

Ferdek.Schichau