UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Boże, na modernizację portu nie mają, na ul. Wschodnia przez Bazantarnie nie maja, będą robić etapami, a teraz most jeszcze wymyślili :D zaraz będą znowu płakać, że PIS im nie daje :D nie pozdrawiam wszystkich, którzy głosowali na tą czerwoną bande
ZdzichuMarynarz