Wybrany wątek opinii

I to jest w końcu DOBRA decyzja!!!!! Most i pociągnąć 2 pasy aż do wylotówki DK22 z Elbląga! Oczywiście przerabiać skrzyżowania na RONDA!!!! Połączenie Elbląga siecią rond skutecznie rozkorkuje miasto, a sam przejazd przez miasto stanie się mniej uciązliwy! Brawo za pomysł długo oczekiwanego 2 mostu!!!!
(2021.12.27)
Nie ma tam miejsca na dwa pasy. Zresztą po co?
Ploterek (2021.12.27)
Z tymi rondami to przesadzasz. Rondo absolutnie nic nie rozkorkowuje. Popatrz co się dziele na rondzie Zamech jak chcesz wjechać z Robotniczej, czy Browarnej. Tworza sie własnie korki, bo strumien samochodów leci z Teatralnej, czy od strony Pocztowej.
Ferdek.Schichau (2021.12.27)
Powrót do komentarzy