A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dlatego pracujący w Urzędzie Miejskim zabierają pobliskim mieszkańcom miejsca parkingowe na 8h dziennie i jakoś nikt nie kwapi się do rozwiązania tego problemu. ..
No właśnie! I o tym powinien być kolejny artykuł. A co to są? Równi i równiejsi?
Ja proponuję zrobić strefy parkowania wszedzie gdzie sie tylko da na terenie miasta. Za darmo parkowanie tylko na ulicy/dzielnicy gdzie sie mieszka.
@Kierowca. - Ta podwyżka nie jest znacząca, ale chodzi o to, że mamy podwyzkowe tsunami. Trudno wymienić cokolwiek gdzie ich nie ma i to budzi frustrację i lęk. Tymczasem rządzący mają to gdzieś, bo będą wzmacniać siły zbrojne na wojnę z UE, która wypowiedzieli. Bawią się niebezpiecznie
Zaraz zaraz, bilety ZKM rozumiem bo drożeje paliwo, a te podwyżki co mają wspólnego z cenami paliwa??!!! Qr. .. ka dla czego kierowcy którzy chyba są ostatnimi co korzystają z ZKM mają płacić na ten twór?? O ile wzrost cen biletów ZKM jestem w stanie zrozumieć, o tyle ten wzrost jest nie uzasadniony i jest to wyciągnięcie kasy mieszkańców - w tych trudnych czasach. A TEGO PRZY WYBORACH SIĘ NIE WYBACZA - chociaż naród elbląski, to dziwna nacja.
A widziałeś gdzieś 14 minutowe bilety?? Też trochę jeźdżę i się z tym nie spotkałem.
@Czaskowski - dzięki rządom PiS, dzięki mateuszu, jarosławiu itd
@Tomasz85 - Myślę, że podwyzkowe spirala rozpedzila się na dobre. Skoro wszystko idzie w górę to jest okazja, by też zarobić, a wytłumaczenie jest jedno: wszystko drozeje
14 minut do tyłu liczy tylko przewodniczący rady miasta
To też wina Kaczyńskiego?