UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kierowca. - Ta podwyżka nie jest znacząca, ale chodzi o to, że mamy podwyzkowe tsunami. Trudno wymienić cokolwiek gdzie ich nie ma i to budzi frustrację i lęk. Tymczasem rządzący mają to gdzieś, bo będą wzmacniać siły zbrojne na wojnę z UE, która wypowiedzieli. Bawią się niebezpiecznie