Wybrany wątek opinii
Chyba nie ma co narzekać. W innych miastach za godzinę parkowania jest dużo drożej niż po podwyżkach w Elblągu. Jeżdżę dużo do Olsztyna gdzie za godzinę jest 3 zł, za drugą 3,60,za trzecią 4,30 o ile pamiętam.
Do moderacji
Odpowiedz
15
13
@Kierowca. - No to zawsze płać podwójnie, zawsze możesz dwa bilety z parkomatu wziąć, jaki problem i będziesz zadowolony.
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
@Kierowca. - Sam napisałeś- MIASTACH. To niestety już jest wieś z sołtysem nieporadnym
Do moderacji
Odpowiedz
15
1
@Kierowca. - Ta podwyżka nie jest znacząca, ale chodzi o to, że mamy podwyzkowe tsunami. Trudno wymienić cokolwiek gdzie ich nie ma i to budzi frustrację i lęk. Tymczasem rządzący mają to gdzieś, bo będą wzmacniać siły zbrojne na wojnę z UE, która wypowiedzieli. Bawią się niebezpiecznie
Do moderacji
Odpowiedz
15
2
Si vis pacem, para bellum
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Kierowca. - To pojedź do Warszawy, stwierdzisz, że w Olsztynie jest tanio. .. Może teraz coś do Ciebie dotarło ?
Do moderacji
Odpowiedz
8
0