Wybrany wątek opinii

Chyba nie ma co narzekać. W innych miastach za godzinę parkowania jest dużo drożej niż po podwyżkach w Elblągu. Jeżdżę dużo do Olsztyna gdzie za godzinę jest 3 zł, za drugą 3,60,za trzecią 4,30 o ile pamiętam.
Kierowca. (2021.10.26)
@Kierowca. - No to zawsze płać podwójnie, zawsze możesz dwa bilety z parkomatu wziąć, jaki problem i będziesz zadowolony.
(2021.10.26)
@Kierowca. - Sam napisałeś- MIASTACH. To niestety już jest wieś z sołtysem nieporadnym
(2021.10.26)
@Kierowca. - Ta podwyżka nie jest znacząca, ale chodzi o to, że mamy podwyzkowe tsunami. Trudno wymienić cokolwiek gdzie ich nie ma i to budzi frustrację i lęk. Tymczasem rządzący mają to gdzieś, bo będą wzmacniać siły zbrojne na wojnę z UE, która wypowiedzieli. Bawią się niebezpiecznie
(2021.10.26)
Si vis pacem, para bellum
(2021.10.26)
@Kierowca. - To pojedź do Warszawy, stwierdzisz, że w Olsztynie jest tanio. .. Może teraz coś do Ciebie dotarło ?
też kierowca (2021.10.26)
Powrót do komentarzy