Wybrany wątek opinii

Zaraz zaraz, bilety ZKM rozumiem bo drożeje paliwo, a te podwyżki co mają wspólnego z cenami paliwa??!!! Qr. .. ka dla czego kierowcy którzy chyba są ostatnimi co korzystają z ZKM mają płacić na ten twór?? O ile wzrost cen biletów ZKM jestem w stanie zrozumieć, o tyle ten wzrost jest nie uzasadniony i jest to wyciągnięcie kasy mieszkańców - w tych trudnych czasach. A TEGO PRZY WYBORACH SIĘ NIE WYBACZA - chociaż naród elbląski, to dziwna nacja.
Tomasz85 (2021.10.26)
@Tomasz85 - Myślę, że podwyzkowe spirala rozpedzila się na dobre. Skoro wszystko idzie w górę to jest okazja, by też zarobić, a wytłumaczenie jest jedno: wszystko drozeje
(2021.10.26)
@Tomasz85 - To jestes durniem skoro nie mozesz tego zrozumiec. Pisiory zabieraja samorzadom kase. Wszystko drozeje a ty matole nie rozumiesz dlaczego idą podwyzki. Podziekuj swojemu prezesowi. Tak zle jeszcze nie bylo a to dopiero poczatek
007 (2021.10.26)
Powrót do komentarzy