UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zaraz zaraz, bilety ZKM rozumiem bo drożeje paliwo, a te podwyżki co mają wspólnego z cenami paliwa??!!! Qr. .. ka dla czego kierowcy którzy chyba są ostatnimi co korzystają z ZKM mają płacić na ten twór?? O ile wzrost cen biletów ZKM jestem w stanie zrozumieć, o tyle ten wzrost jest nie uzasadniony i jest to wyciągnięcie kasy mieszkańców - w tych trudnych czasach. A TEGO PRZY WYBORACH SIĘ NIE WYBACZA - chociaż naród elbląski, to dziwna nacja.
Tomasz85