UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Tomasz85 - Myślę, że podwyzkowe spirala rozpedzila się na dobre. Skoro wszystko idzie w górę to jest okazja, by też zarobić, a wytłumaczenie jest jedno: wszystko drozeje
@Tomasz85 - Myślę, że podwyzkowe spirala rozpedzila się na dobre. Skoro wszystko idzie w górę to jest okazja, by też zarobić, a wytłumaczenie jest jedno: wszystko drozeje