A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Chyba nie ma co narzekać. W innych miastach za godzinę parkowania jest dużo drożej niż po podwyżkach w Elblągu. Jeżdżę dużo do Olsztyna gdzie za godzinę jest 3 zł, za drugą 3,60,za trzecią 4,30 o ile pamiętam.
Wtedy nie byłoby o czym pisać.
Byle tylko dalej łupić kierowcow. A zaraz ci sami radni będa płakać, że 'za PiSu drożeje paliwo"i pójdą na jakiś strajk kobiet itd. Bezczelnością jest łupienie kierowców za korzystanie z parkingów skoro ci w róznych opłatach paliwowych płacą podatek na na inrastrukturę drogową. Parkingi powinny być bezplatne. Swoja drogą czemu auta elektryczne maja bezplatne parkingi skoro nie placą za paliwo - a więc nie oplacają tych wszystkich śmieszncyh opłat paliwowych?
Był Kraśnik z anty 5g, były Lipinki z honorowym czarnkiem a teraz Elbląg będzie sławny za bilety 14 minutowe
@Kierowca. - No to zawsze płać podwójnie, zawsze możesz dwa bilety z parkomatu wziąć, jaki problem i będziesz zadowolony.
Chyba czas na zmiany w ratuszu, bo s za pewnie towarzystwo poczuło
@Kierowca. - Sam napisałeś- MIASTACH. To niestety już jest wieś z sołtysem nieporadnym
@Stop hipokrytom - a widziałeś gdzieś bezpłatne parkingi? dużo jeżdżę po europie i nigdzie takich nie widziałem, zwłaszcza w centrach miast.
@Czaskowski - CZASKOWSKI dobrze gada. Dać mu wódki
@Stop hipokrytom - He he he liczysz na sprawiedliwość i uczciwość gdy pis u władzy? Naiwniak