Wybrany wątek opinii
To też wina Kaczyńskiego?
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
Przede wszystkim jest to wina Kaczyńskiego. Przecież obniżenie benzyny o połowę to dla niego pikuś. Jest konferencja z obniżki cen na benzynę.
Do moderacji
Odpowiedz
6
9