Wybrany wątek opinii

To też wina Kaczyńskiego?
(2021.10.26)
Przede wszystkim jest to wina Kaczyńskiego. Przecież obniżenie benzyny o połowę to dla niego pikuś. Jest konferencja z obniżki cen na benzynę.
(2021.10.26)
Powrót do komentarzy