Wybrany wątek opinii
Dlatego pracujący w Urzędzie Miejskim zabierają pobliskim mieszkańcom miejsca parkingowe na 8h dziennie i jakoś nikt nie kwapi się do rozwiązania tego problemu. ..
Do moderacji
Odpowiedz
18
0
No właśnie! I o tym powinien być kolejny artykuł. A co to są? Równi i równiejsi?
Do moderacji
Odpowiedz
9
0
Urząd miejski ma swój zaszlabanowany i wyremontowany parking wjazd od ul. Kosynierów, może ze dwie Panie z refaratu ds. rodziny??, tego co jest po drugiej stronie ulicy parkują na zakazie wjazdu.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0