Wybrany wątek opinii

Dlatego pracujący w Urzędzie Miejskim zabierają pobliskim mieszkańcom miejsca parkingowe na 8h dziennie i jakoś nikt nie kwapi się do rozwiązania tego problemu. ..
(2021.10.26)
No właśnie! I o tym powinien być kolejny artykuł. A co to są? Równi i równiejsi?
(2021.10.26)
Urząd miejski ma swój zaszlabanowany i wyremontowany parking wjazd od ul. Kosynierów, może ze dwie Panie z refaratu ds. rodziny??, tego co jest po drugiej stronie ulicy parkują na zakazie wjazdu.
okoniowaty (2021.10.27)
Powrót do komentarzy