UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja proponuję zrobić strefy parkowania wszedzie gdzie sie tylko da na terenie miasta. Za darmo parkowanie tylko na ulicy/dzielnicy gdzie sie mieszka.
Ja proponuję zrobić strefy parkowania wszedzie gdzie sie tylko da na terenie miasta. Za darmo parkowanie tylko na ulicy/dzielnicy gdzie sie mieszka.