UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja proponuję zrobić strefy parkowania wszedzie gdzie sie tylko da na terenie miasta. Za darmo parkowanie tylko na ulicy/dzielnicy gdzie sie mieszka.


Anuluj