Wybrany wątek opinii
Ha ha ha. Macie swoich nieudolnych urzędasów. Sami ich wybraliście. Ciagle podwyżki. Bilety, ciepło, parkingi. Ciągła wyprzedaż terenów miejskich. Wszystko przeciwko mieszkańcom. Za nasze podatki to wszystko. Ręce same składają się do braw. A nie. .. .. raczej listwę chciałoby się im wypłacić
Do moderacji
Odpowiedz
75
14
@Czaskowski - A rząd to co wyrabia? różnica jakaś? Tez podwyżki i podwyżki. PIS i PO to czyste zło!
Do moderacji
Odpowiedz
22
9
@Czaskowski - Dokładnie. 100% racji. Dalej głosujcie na pis to niedługo będą bilety na nadbałtyckie plaże i bramki przy wejściu do parków.
Do moderacji
Odpowiedz
25
26
@Czaskowski - CZASKOWSKI dobrze gada. Dać mu wódki
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Czaskowski - dzięki rządom PiS, dzięki mateuszu, jarosławiu itd
Do moderacji
Odpowiedz
4
8
@Czaskowski - Az sie nie chce wierzyc ze 39 durniow podpisalo sie pod tym chorym postem. Skąd podwyzki?Jeszcze mlotki nie widzicie co robi pis. Do tego zabiera pieniadze samorzadom przez co odbija sie to na mieszkancach. Trzeba byc durniem skonczonym by tego nie dostrzegac
Do moderacji
Odpowiedz
6
10