81
26.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Si vis pacem, para bellum
(2021.10.26)
Przede wszystkim jest to wina Kaczyńskiego. Przecież obniżenie benzyny o połowę to dla niego pikuś. Jest konferencja z obniżki cen na benzynę.
(2021.10.26)
@Kierowca. - To pojedź do Warszawy, stwierdzisz, że w Olsztynie jest tanio. .. Może teraz coś do Ciebie dotarło ?
też kierowca (2021.10.26)
@??? - Jak się jest analfabetą, to się nie siada do klawiatury. To nawet nie jest błąd czy literówka. Za to powinien być mandat, taki ok 500 zł. Odechciałoby się pisać analfabetom.
Polonista (2021.10.26)
Morze jest głębokie i szerokie. A może, może?
(2021.10.26)
@Polonista - Z człowieka na wózku inwalidzkim też szydzisz że chodzić nie umie? Kto cię wychował?
Zluzuj majty (2021.10.26)
Kiedy wprowadzicie opłaty za parkingi wybudowane spółdzielniom że środków Budżetu Obywatelskiego??? Niech się zwróci miastu
Tak myślę (2021.10.26)

info

14  
  1
Hahaha sami ich wybraliście na radnych :)nie walczą o obywatela.
Fer (2021.10.26)

info

10  
  2
Te i wszystkie nowe koszty, to polityka opętanego władzą Kaczyńskiego, który buduje ochronę swojej d. .. y żeby nikt go nie dopadł. .. ale nie takich dopadano w historii świata i żaden Czarnek jej nie zmieni. .. . @ JPIII
(2021.10.26)

info

8  
  10
A dlaczego nie zostaną wreszcie ustalone opłaty za parkowanie aut na chodnikach i trawnikach. Niszczą a trzeba potem robić remonty.
(2021.10.26)