UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlatego pracujący w Urzędzie Miejskim zabierają pobliskim mieszkańcom miejsca parkingowe na 8h dziennie i jakoś nikt nie kwapi się do rozwiązania tego problemu. ..
Dlatego pracujący w Urzędzie Miejskim zabierają pobliskim mieszkańcom miejsca parkingowe na 8h dziennie i jakoś nikt nie kwapi się do rozwiązania tego problemu. ..