Wybrany wątek opinii
Byle tylko dalej łupić kierowcow. A zaraz ci sami radni będa płakać, że 'za PiSu drożeje paliwo"i pójdą na jakiś strajk kobiet itd. Bezczelnością jest łupienie kierowców za korzystanie z parkingów skoro ci w róznych opłatach paliwowych płacą podatek na na inrastrukturę drogową. Parkingi powinny być bezplatne. Swoja drogą czemu auta elektryczne maja bezplatne parkingi skoro nie placą za paliwo - a więc nie oplacają tych wszystkich śmieszncyh opłat paliwowych?
Do moderacji
Odpowiedz
19
6
@Stop hipokrytom - a widziałeś gdzieś bezpłatne parkingi? dużo jeżdżę po europie i nigdzie takich nie widziałem, zwłaszcza w centrach miast.
Do moderacji
Odpowiedz
6
5
@Stop hipokrytom - He he he liczysz na sprawiedliwość i uczciwość gdy pis u władzy? Naiwniak
Do moderacji
Odpowiedz
8
7
A widziałeś gdzieś 14 minutowe bilety?? Też trochę jeźdżę i się z tym nie spotkałem.
Do moderacji
Odpowiedz
11
0
@Stop hipokrytom - Zastopoj sam siebie. .Nic nie rozumiecie? Tam gdzie rządzi opozycja, Rząd skąpi kasy, czeka aż wkurzony lud wybierze prawych i sprawiediwych a wtedy Mateusz czyt. Prezes sypnie groszem i zaczniecie piac jak jest świetnie. Nie widzicie, nie rozumiecie tego? Proste to jak świński ogon. ..
Do moderacji
Odpowiedz
5
4