78
28.06.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
1.@tia ma rację, beton przemawia z urzędu. A wystarczy, żeby Prezydent swoich urzędników czasami posłuchał a nie o wszystkim sam decydował. W UM tez są mądrzy ludzie ale są tłamszeni przez Jaśnie Panującego 2.Protestujący maja większa wiedzę niż wam się wydaje. Pochylili się i to bardzo. Tylko użyją tej wiedzy w odpowiednim momencie. 3.WON Z ELBLĄGA - szkoda mi takich ludzi, tworzy takich argumentów używają 4.Nie lubię PIS ale Kaczyński Wróbla nosem by wciągnął 5.Nie muśnie Bażantarni? O właśnie muśnie. Tylko po co?
Rozsądny elblążanin (2021.06.28)

info

9  
  5
Większość osób, która sprzeciwia się budowie ul. Wschodniej nie mieszka w okolicy Bema. Naprawdę nie ma jak wyjechać z osiedla, a korki są długie. Innego rozwiązania nie widzę. Popieram, w końcu prezydent podejmuje jakieś słuszne decyzje. Jakąś nową polanke w lesie, gdzie załatwiają się psy też da się zrobić
pzdr (2021.06.29)

info

8  
  14
Będzie kolejna droga do byznesu wójcikai ani metra dalej. Wróblewski w ramach "kompromisu"wycofa się z kolejnych etapów, a wójcik znów dostanie prezent od podatników.
Upadły Harley (2021.06.29)

info

7  
  1
Czym się przejmujecie, oni tylko ględzą, tą Wschodnią będą wałkować latami, tak jak z ciepłem, podwyżka, potem obniżka, może spalarnie, albo ciepłownia na Dojazdowej, albo na Terkawce, a to dla ECO podyktują nowe ceny, - wariantòw jeszcze więcej jak wariatow. Wschodnia robi "teraz za ciepło, i też jest oczywiście dla elblążan, tylko co tu biedny urząd może zrobić, skoro ci wredni mieszkańcy rzucają kłody i jeszcze ta biedna straż będzie stać zakorkowana. , dobrze że tej straży nie mogą w porę ukończyc(jak wszystko w tym mieście- ale wstęgę już rok temu przecieli)Cimoszek"mòwił było się ubezpieczac. Tak teraz podpowiadam, było wpierw iść po rozum do głowy, a potem straż budować, raczej w innym lepszym miejscu
Miejscownik (2021.06.29)
Czy obwodnicy wschodniej nie można zrobić przez stoboje i wyjazd na królewiecką. Omija się i miasto i bazantarnie.
(2021.06.29)

info

7  
  5
@Miejscownik - Wszystko fajnie ale przecież temat straży już był wałkowany. Ponoć o lokalizacji decydowali rządzący (a nie UM). Tak bynajmniej się tłumaczą. Zatem byli postawieni przed faktem.
Kasta (2021.06.29)
Tak będzie, na drugi etap dostaną figę.
(2021.06.29)
Ktoś już kaskę niezłą przytulił za tę fasadową inwestycję. Deweloperzy, którzy wykupili tam tereny byli hojni.
ABCDEFG (2021.06.29)

info

10  
  3
zmieńcie nazwę "wschodniej"na "strajku kobiet"i już żaden oszołom nie zaprotestuje
derty (2021.06.29)

info

5  
  5
@Kkkkk1 - A w jaki sposób ul. Wschodnia ma odkorkować ul. Bema, skoro kończy się w lesie? A drugi etap to pieśń przyszłości - nie wiadomo kiedy, w jakiej formie i za jakie pieniądze powstanie? Co do tego czasu planuje miasto? Protestujący nie tylko nie chcą drogi w zaproponowanym wariancie, chcą przede wszystkim poznać alternatywę, która rozwiąże bieżące problemy. A tej ciągle nie ma.
Tajasne (2021.06.29)