UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Miejscownik - Wszystko fajnie ale przecież temat straży już był wałkowany. Ponoć o lokalizacji decydowali rządzący (a nie UM). Tak bynajmniej się tłumaczą. Zatem byli postawieni przed faktem.

Kasta

Anuluj