UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Miejscownik - Wszystko fajnie ale przecież temat straży już był wałkowany. Ponoć o lokalizacji decydowali rządzący (a nie UM). Tak bynajmniej się tłumaczą. Zatem byli postawieni przed faktem.
Kasta
@Miejscownik - Wszystko fajnie ale przecież temat straży już był wałkowany. Ponoć o lokalizacji decydowali rządzący (a nie UM). Tak bynajmniej się tłumaczą. Zatem byli postawieni przed faktem.
Kasta