Wybrany wątek opinii

Zbudują taka Jana Pawła II bis czyli ulicę która kończy się w krzakach. Ta pierwsza ma już 14 lat.
(2021.06.28)
Tak będzie, na drugi etap dostaną figę.
(2021.06.29)
Oby,
Egoniasty (2021.06.29)
Powrót do komentarzy