Wybrany wątek opinii
Zbudują taka Jana Pawła II bis czyli ulicę która kończy się w krzakach. Ta pierwsza ma już 14 lat.
Do moderacji
Odpowiedz
26
6
Tak będzie, na drugi etap dostaną figę.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Oby,
Do moderacji
Odpowiedz
1
3