UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Większość osób, która sprzeciwia się budowie ul. Wschodniej nie mieszka w okolicy Bema. Naprawdę nie ma jak wyjechać z osiedla, a korki są długie. Innego rozwiązania nie widzę. Popieram, w końcu prezydent podejmuje jakieś słuszne decyzje. Jakąś nową polanke w lesie, gdzie załatwiają się psy też da się zrobić

pzdr