78
28.06.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Tajasne - Nawet jak skończy się w lesie? To mi w to graj, ja i okoliczni mieszkańcy będziemy mieli fantastyczną drogę dojazdową do Bażantarni. Tak czy siak dla nas to jak najbardziej potrzebne:) Żadnej alternatywy nie ma i nie będzie :D Rzecz jasna zaraz pieski będą szczekać i pokazywać swoje humory. .. Mam to gdzieś :D
Okoliczny (2021.06.29)
Witold Pinokio. Kłamczuszek.
(2021.06.29)

info

4  
  4
Panie Wróblewski zerknij jak wygląda modrzewina chodniki całe zarośnięte, to się nazywa należyte dbanie o nasze miasto. WSTYD!
(2021.06.29)

info

12  
  3
Nie tędy droga! Zgadzam się z Panem Senatorem Wcisłą, że nie wykorzystano żadnych innych wariantów dla udrożnienia Bema. A Prezydent at konsortem kurczowo forsują zły projekt. Kłaniają się teraz lata zaniedbań w planowaniu przestrzennym (a przecież 30 lat u Władzy). Przede wszystkim należy przebudować i to pilnie - ulice Żeromskiego, Kochanowskiego i zbudować Nową Kossaka - i wtedy okaże się że jest wystarczający By-pass i dla Straży i dla osobówek i żadna autostrada niebezpiecznie blisko Bażantarni potrzebna nie będzie. A Wschodnia w obecnym kształcie nic nie załatwia, poza zrywką drewna z Bażantarni z okolic Leśniczówki LP.
pioan (2021.06.29)

info

9  
  7
Ćwirek popraw światła i oddaj zielone strzałki to nie trzeba bęďzie budować obwodnicy, chyba że kolesie czekają na wygranie przletargu. Ewidętnie widać że kolesie z kopertami ponaglają
qwertyuiop (2021.06.29)

info

5  
  3
Był już taki jeden, który swymi działaniami spowodował gniew elblążan i to on ostatecznie poczynił WON Z ELBLĄGA, a raczej z ratusza. Elblążanie są ósmą w kraju najbardziej aktywną grupą mieszkańców, więc zamiast fikać tu na forum, proponuję Ci pilne zgłębianie tajników słownika ortograficznego oraz słownika języka polskiego. Wstyd tak pisać!
(2021.06.29)
@Jurek z Fałata - Twoje zdanie warte tyle co wczorajszy piard.
Fajtłapa z Fałata (2021.06.29)
@Jurek z Fałata - Burak z Fałata juch ci na imię, może jeszcze ci cebulo Lidla wybudować na polanie koło myśliwskiej?
Zygfryd nie z Fałata (2021.06.29)
Ludzie chcą? Garstkę niekumatych wsioków nazywasz ludźmi? Poniosło cię.
Paralityk (2021.06.29)
Oby,
Egoniasty (2021.06.29)