A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Tajasne - Nawet jak skończy się w lesie? To mi w to graj, ja i okoliczni mieszkańcy będziemy mieli fantastyczną drogę dojazdową do Bażantarni. Tak czy siak dla nas to jak najbardziej potrzebne:)
Żadnej alternatywy nie ma i nie będzie :D
Rzecz jasna zaraz pieski będą szczekać i pokazywać swoje humory. .. Mam to gdzieś :D
Witold Pinokio. Kłamczuszek.
Ćwirek popraw światła i oddaj zielone strzałki to nie trzeba bęďzie budować obwodnicy, chyba że kolesie czekają na wygranie przletargu. Ewidętnie widać że kolesie z kopertami ponaglają
Był już taki jeden, który swymi działaniami spowodował gniew elblążan i to on ostatecznie poczynił WON Z ELBLĄGA, a raczej z ratusza. Elblążanie są ósmą w kraju najbardziej aktywną grupą mieszkańców, więc zamiast fikać tu na forum, proponuję Ci pilne zgłębianie tajników słownika ortograficznego oraz słownika języka polskiego. Wstyd tak pisać!
@Jurek z Fałata - Twoje zdanie warte tyle co wczorajszy piard.
@Jurek z Fałata - Burak z Fałata juch ci na imię, może jeszcze ci cebulo Lidla wybudować na polanie koło myśliwskiej?
Ludzie chcą? Garstkę niekumatych wsioków nazywasz ludźmi? Poniosło cię.
Oby,