78
28.06.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
1.Biegacze. Bez odblasków. Już teraz to cud że jeszcze nie doszło do tragedii, a jak się zrobi tam ruch to nie wyobrażam sobie tego. 2.Dzieci. Pełno dzieci, festyny, dzieci na rowerkach. Przy wzmożonym ruchu jest to bardzo niebezpieczne. 3.Droga asfaltowa między góra Chrobrego a Marymoncką - bardzo wąska. Jak mają się tam wyminąć np. dwie ciężarówki ? 4.Góra Chrobrego i Bażantarnia to odpoczynek i spokój w mieście. Chyba tylko kanapowcom podoba się ten pomysł co tylko tyłek w samochód i na kanapę. My chcemy aktywnie wypoczywać na SWIEZYM powietrzu i w ciszy. 5.Ok jest tam zarośnięty teren ale miasto nic z tym kompletnie nie robi. Wystarczy coś stworzyć i na tym zarabiac ale najlepiej nic nie robić i gadać że wyciąg się nie opłaca, że to że tamto, nic się nie opłaca po co mieszkańcom atrakcje, niech wracają do domów i ogłupiają się telewizja
(2021.06.28)

info

11  
  6
Na dolince też nie lepiej. Wszystko na szybko i na odwal.
(2021.06.28)
@Brygada Młodzieżowa - Kolinski widzi, że jego formacja bankrutuje i bardzo chętnie by się do PiS przyłączył tylko biedak jest uczulony na wodę święconą i zamiast religii dzieci masturbacji seksualnej wolał by nauczać.
TeofilSkorupa (2021.06.28)
@TeofilSkorupa - Ech, Teofilu, Teofilu, piłeś chyba wodę z Nilu! xD Koliński mówi, że powinniście potraktować tę propozycję raczej jako szansę dla swych kończących się rządów, bo akurat Lewicy to elektorat rośnie i wciąż przybywa nowy - mówi coś o 50% poparcia wśród młodzieży:)- podczas gdy PiSowczykom elektorat się raczej kurczy i kurczył będzie, iż biologia jest nieubłagana; zatem za 2 lata może się okazać, że Lewica nie będzie już potrzebowała PiS, aby rządzić samodzielnie - think about it; [Koliński mówi też, że obiecuje nie ogłaszać się papieżem, nawet czarnym, a już na pewno nie w trakcie pierwszej kadencji; zaś dzieci będzie nauczał tylko asertywności i mówienia NIE! księżom-pedofilom, nie mylić z Teofilami:)]
Brygada Młodzieżowa (2021.06.28)
900 metrow przez 2 lata, tak to my Japonii, ani Danii nigdy nie dogonimy.
(2021.06.28)

info

6  
  2
Wstyd jest taki, że ten plan miał być realizowany przez Nowaczyka, a podpiszę się pod nim Wróblewski!
Fuuu (2021.06.28)
Leśniczy będzie miał dojazd do siebie za 7,2 melona.
(2021.06.28)

info

9  
  4
@TeofilSkorupa - Szok. A gdzie są tacy ludzie ???? Wszyscy którzy kandydują liczą się z głosem narodu tylko do momentu gdy zostaną wybrani !!!! Po wyborach liczy się dla nich tylko stołek i kasa. Nie byłoby chętnych gdyby osoby kandydujący w wyborach za swoje czyny ponosiły odpowiedzialność karną!!! Każdy z nich niby chodził do szkoły ale jak ich się słucha to odnosi się wrażenie że ich kontakt ze szkoła polegał tylko na rzucanie w nią kamieniami. Pewien pan z rzadu chce by było więcej lekcji historii. .Tylko po co???? Żaden z rządzących niczego z historii tego kraju nie nauczył się. Nadal zachowują się jak rozpasana „ szlachta!!!!! Wstyd!!! Coś czuję że Pan również ma z tym problem !!!!!
Wściekły wyborca (2021.06.28)
Budować budować i nie patrzeć na pajaców którym zawsze i wszędzie będzie coś nie pasowało trzeba odciążyć Bema bez swych zdań
(2021.06.28)

info

9  
  17
Wróblewski jak Kaczyński, idzie jak taran.
(2021.06.28)

info

9  
  5