UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kkkkk1 - A w jaki sposób ul. Wschodnia ma odkorkować ul. Bema, skoro kończy się w lesie? A drugi etap to pieśń przyszłości - nie wiadomo kiedy, w jakiej formie i za jakie pieniądze powstanie? Co do tego czasu planuje miasto? Protestujący nie tylko nie chcą drogi w zaproponowanym wariancie, chcą przede wszystkim poznać alternatywę, która rozwiąże bieżące problemy. A tej ciągle nie ma.

Tajasne

Anuluj