UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Będzie kolejna droga do byznesu wójcikai ani metra dalej. Wróblewski w ramach "kompromisu"wycofa się z kolejnych etapów, a wójcik znów dostanie prezent od podatników.

Upadły Harley

Anuluj