UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy obwodnicy wschodniej nie można zrobić przez stoboje i wyjazd na królewiecką. Omija się i miasto i bazantarnie.
Czy obwodnicy wschodniej nie można zrobić przez stoboje i wyjazd na królewiecką. Omija się i miasto i bazantarnie.