UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czym się przejmujecie, oni tylko ględzą, tą Wschodnią będą wałkować latami, tak jak z ciepłem, podwyżka, potem obniżka, może spalarnie, albo ciepłownia na Dojazdowej, albo na Terkawce, a to dla ECO podyktują nowe ceny, - wariantòw jeszcze więcej jak wariatow. Wschodnia robi "teraz za ciepło, i też jest oczywiście dla elblążan, tylko co tu biedny urząd może zrobić, skoro ci wredni mieszkańcy rzucają kłody i jeszcze ta biedna straż będzie stać zakorkowana. , dobrze że tej straży nie mogą w porę ukończyc(jak wszystko w tym mieście- ale wstęgę już rok temu przecieli)Cimoszek"mòwił było się ubezpieczac. Tak teraz podpowiadam, było wpierw iść po rozum do głowy, a potem straż budować, raczej w innym lepszym miejscu
Miejscownik