UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czym się przejmujecie, oni tylko ględzą, tą Wschodnią będą wałkować latami, tak jak z ciepłem, podwyżka, potem obniżka, może spalarnie, albo ciepłownia na Dojazdowej, albo na Terkawce, a to dla ECO podyktują nowe ceny, - wariantòw jeszcze więcej jak wariatow. Wschodnia robi "teraz za ciepło, i też jest oczywiście dla elblążan, tylko co tu biedny urząd może zrobić, skoro ci wredni mieszkańcy rzucają kłody i jeszcze ta biedna straż będzie stać zakorkowana. , dobrze że tej straży nie mogą w porę ukończyc(jak wszystko w tym mieście- ale wstęgę już rok temu przecieli)Cimoszek"mòwił było się ubezpieczac. Tak teraz podpowiadam, było wpierw iść po rozum do głowy, a potem straż budować, raczej w innym lepszym miejscu

Miejscownik