Wybrany wątek opinii
Do przeciwników wschodniej drogi- Zrozumcie, że ta droga jest miastu bardzo potrzebna. Szczególnie aby odkorkować ulicę Bema bo na Bema na wysokości pętli tramwajowej w godzinach szczytu nie da się nawet zrobić korytarza życia dla służb ratunkowych. Przeciwnicy wschodniej drogi to zapewne osoby, które z Bema korzystają raz na ruski rok. Wedle zasady jak coś mnie nie dotyczy to niech tego dla innych nie będzie.
Do moderacji
Odpowiedz
21
28
@Kkkkk1 - Nie jestem przeciwnikiem z pomysłem budowanych ulic, ale głupotę trzeba pokazywać. Powiedz, którędy pojedzie Straż Pożarna na Zatorze, którędy będą jeździć mieszkańcy ul. Łęczyckiej na Starówkę czy na dworzec? I tak można w nieskończoność. Kto z ronda przy Łęczyckiej będzie jechać w kierunku cmentarza chcąc dojechać do knajpy na Starówce - ja pojadę Rawską i S7 będzie szybciej bo na Piłsudskiego również stanę w korku, zobacz co tam już teraz się dzieje w godz. szczytu, a jak oddadzą blok przy szpitalu to ze Wschodniej nie wyjedziesz w żadnym kierunku.
Do moderacji
Odpowiedz
8
15
@Kkkkk1 - A w jaki sposób ul. Wschodnia ma odkorkować ul. Bema, skoro kończy się w lesie? A drugi etap to pieśń przyszłości - nie wiadomo kiedy, w jakiej formie i za jakie pieniądze powstanie? Co do tego czasu planuje miasto? Protestujący nie tylko nie chcą drogi w zaproponowanym wariancie, chcą przede wszystkim poznać alternatywę, która rozwiąże bieżące problemy. A tej ciągle nie ma.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
@Tajasne - Nawet jak skończy się w lesie? To mi w to graj, ja i okoliczni mieszkańcy będziemy mieli fantastyczną drogę dojazdową do Bażantarni. Tak czy siak dla nas to jak najbardziej potrzebne:)
Żadnej alternatywy nie ma i nie będzie :D
Rzecz jasna zaraz pieski będą szczekać i pokazywać swoje humory. .. Mam to gdzieś :D
Do moderacji
Odpowiedz
4
4