UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Większość osób, która sprzeciwia się budowie ul. Wschodniej nie mieszka w okolicy Bema. Naprawdę nie ma jak wyjechać z osiedla, a korki są długie. Innego rozwiązania nie widzę. Popieram, w końcu prezydent podejmuje jakieś słuszne decyzje. Jakąś nową polanke w lesie, gdzie załatwiają się psy też da się zrobić

pzdr

Anuluj