UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Większość osób, która sprzeciwia się budowie ul. Wschodniej nie mieszka w okolicy Bema. Naprawdę nie ma jak wyjechać z osiedla, a korki są długie. Innego rozwiązania nie widzę. Popieram, w końcu prezydent podejmuje jakieś słuszne decyzje. Jakąś nową polanke w lesie, gdzie załatwiają się psy też da się zrobić
pzdr