UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
1.@tia ma rację, beton przemawia z urzędu. A wystarczy, żeby Prezydent swoich urzędników czasami posłuchał a nie o wszystkim sam decydował. W UM tez są mądrzy ludzie ale są tłamszeni przez Jaśnie Panującego 2.Protestujący maja większa wiedzę niż wam się wydaje. Pochylili się i to bardzo. Tylko użyją tej wiedzy w odpowiednim momencie. 3.WON Z ELBLĄGA - szkoda mi takich ludzi, tworzy takich argumentów używają 4.Nie lubię PIS ale Kaczyński Wróbla nosem by wciągnął 5.Nie muśnie Bażantarni? O właśnie muśnie. Tylko po co?
Rozsądny elblążanin