A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@TeofilSkorupa - Nie rozumiem o co ci chodzi. Przecież ludzie chcą tej drogi nie licząc garstki mieszkańców Chrobrego, którzy się tam pobudowali, miasto z naszych podatków wybudowało im piękną drogę a oni teraz protestują że niby ekologia a naprawdę chodzi im tylko o to żeby im się ruch "pod oknami"nie zwiększył. I taka jest prawda a ona boli. Oj boli.
@tia - Człowieku co ty bredzisz. Widziałeś projekt tej drogi? Widziałeś? Ona nawet nie muśnie Bażantarni. Pójdzie obok pomiędzy górą chrobrego a bażantarnią. Dzisiaj są tam dzikie krzaczory.
Kolejny dzban, który myśli, ze komentarzem coś zdziała xD
Idź być fra yerem gdzie indzie.
Zbierasz podpisy? Czy jak reszta fra yerow tylko na komentarzach pozostaniesz?
A moim zdaniem Wróblewski musi ODEJŚĆ
@El-Frajerzy - przynajmniej ludzie sie dowiedza jak wydawane sa publiczne pieniadze przez jasnie panujace obecne nam "wladze?"winnych nie bedzie a jak ktos sie odezwie to jest dzbanem bo jeszcze nie ukonczono robot a usterki juz są, poczekam az firma sie zawinie i temat ucichnie
Są pieniądze budować a komu nie pasuje to ma wyjście WON Z ELBLĄGA. MIASTO 130 tys ma sie rozbudowywać ma tetenic zyciem. Protestowali przy przekopie i przekop za chwile odworza. To samo z ul. Wschodnia ma byc rozbudowa i tyle.
7,2 mln zł za 900m drogi ??? Nie wiem w jakim innym mieście a nawet kraju płacili by taką kasę za wykonanie tak krótkiego odcinka drogi. Do tego czas na realizację 2 lata, który jest w mojej opinii za długi. A po zmianie prezydenta (oby)na innego pojawią się zapewne problemy z finalizacją tego przedsięwzięcia. Co się dzieje w tym mieście?
Tow. Koliński prosił nas przekazać, albowiem aktualnie kapitalistę dorabia i nie ma czasu dla dobra ludowego się udzielać, że a)ratusz ten jest daremny i b)tu nie ma co dłużej gadać, tu trzeba odwoływać neoliberalnych szkodników i to szybko. A jakby Teofil mówił, że "lewacko-liberalne cośtamcośtam", to mamy przekazać, że ani ten kraj, ani to miasto nie miało w historii najnowszej lepszych prezydentów, niż lewicowi, i tak ma zostać, bo tak jest słusznie. Liberały są daremne, a Koliński mówi, że nawet z Kaczyńskim się dogada, jak będzie trzeba;
Sory, ale większość protestujących nie wiedziala w ogóle o co chodzi. Niestety nie pochylili się nad problemem. Po prostu na fali emocji poszli w tłumie.