78
28.06.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@TeofilSkorupa - Nie rozumiem o co ci chodzi. Przecież ludzie chcą tej drogi nie licząc garstki mieszkańców Chrobrego, którzy się tam pobudowali, miasto z naszych podatków wybudowało im piękną drogę a oni teraz protestują że niby ekologia a naprawdę chodzi im tylko o to żeby im się ruch "pod oknami"nie zwiększył. I taka jest prawda a ona boli. Oj boli.
(2021.06.28)
@tia - Człowieku co ty bredzisz. Widziałeś projekt tej drogi? Widziałeś? Ona nawet nie muśnie Bażantarni. Pójdzie obok pomiędzy górą chrobrego a bażantarnią. Dzisiaj są tam dzikie krzaczory.
(2021.06.28)
Kolejny dzban, który myśli, ze komentarzem coś zdziała xD Idź być fra yerem gdzie indzie.
El-Frajerzy (2021.06.28)
Zbierasz podpisy? Czy jak reszta fra yerow tylko na komentarzach pozostaniesz?
El-Frajerzy (2021.06.28)
A moim zdaniem Wróblewski musi ODEJŚĆ
(2021.06.28)

info

27  
  7
@El-Frajerzy - przynajmniej ludzie sie dowiedza jak wydawane sa publiczne pieniadze przez jasnie panujace obecne nam "wladze?"winnych nie bedzie a jak ktos sie odezwie to jest dzbanem bo jeszcze nie ukonczono robot a usterki juz są, poczekam az firma sie zawinie i temat ucichnie
(2021.06.28)
Są pieniądze budować a komu nie pasuje to ma wyjście WON Z ELBLĄGA. MIASTO 130 tys ma sie rozbudowywać ma tetenic zyciem. Protestowali przy przekopie i przekop za chwile odworza. To samo z ul. Wschodnia ma byc rozbudowa i tyle.
(2021.06.28)
7,2 mln zł za 900m drogi ??? Nie wiem w jakim innym mieście a nawet kraju płacili by taką kasę za wykonanie tak krótkiego odcinka drogi. Do tego czas na realizację 2 lata, który jest w mojej opinii za długi. A po zmianie prezydenta (oby)na innego pojawią się zapewne problemy z finalizacją tego przedsięwzięcia. Co się dzieje w tym mieście?
Student Gdański (2021.06.28)
Tow. Koliński prosił nas przekazać, albowiem aktualnie kapitalistę dorabia i nie ma czasu dla dobra ludowego się udzielać, że a)ratusz ten jest daremny i b)tu nie ma co dłużej gadać, tu trzeba odwoływać neoliberalnych szkodników i to szybko. A jakby Teofil mówił, że "lewacko-liberalne cośtamcośtam", to mamy przekazać, że ani ten kraj, ani to miasto nie miało w historii najnowszej lepszych prezydentów, niż lewicowi, i tak ma zostać, bo tak jest słusznie. Liberały są daremne, a Koliński mówi, że nawet z Kaczyńskim się dogada, jak będzie trzeba;
Brygada Młodzieżowa (2021.06.28)
Sory, ale większość protestujących nie wiedziala w ogóle o co chodzi. Niestety nie pochylili się nad problemem. Po prostu na fali emocji poszli w tłumie.
Ferdek.Schichau (2021.06.28)

info

10  
  11