Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
Kolejny dzban, który myśli, ze komentarzem coś zdziała xD
Idź być fra yerem gdzie indzie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@El-Frajerzy - przynajmniej ludzie sie dowiedza jak wydawane sa publiczne pieniadze przez jasnie panujace obecne nam "wladze?"winnych nie bedzie a jak ktos sie odezwie to jest dzbanem bo jeszcze nie ukonczono robot a usterki juz są, poczekam az firma sie zawinie i temat ucichnie
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Na dolince też nie lepiej. Wszystko na szybko i na odwal.
Do moderacji
Odpowiedz
8
3