Wybrany wątek opinii

Korzystając z okazji chce zwrócić uwagę na małe mankamenty przy budowie chodnika na skrzyzowaniu ulicy Kościuszki i Marymonckiej. Rozumiem ze chodnik jest na 5 lat jak most niski z nawierzchnia z dębu. A pieniadze na te inwestycje rosna na drzewach. Jesli robia to niech robia porządnie. Panie to sie zateguej piachem zasypie. Ciezko im dociac cos na rowno to sie w puzle bawią
(2021.06.28)
Kolejny dzban, który myśli, ze komentarzem coś zdziała xD Idź być fra yerem gdzie indzie.
El-Frajerzy (2021.06.28)
@El-Frajerzy - przynajmniej ludzie sie dowiedza jak wydawane sa publiczne pieniadze przez jasnie panujace obecne nam "wladze?"winnych nie bedzie a jak ktos sie odezwie to jest dzbanem bo jeszcze nie ukonczono robot a usterki juz są, poczekam az firma sie zawinie i temat ucichnie
(2021.06.28)
Na dolince też nie lepiej. Wszystko na szybko i na odwal.
(2021.06.28)
Powrót do komentarzy