Kolejny dzban, który myśli, ze komentarzem coś zdziała xD Idź być fra yerem gdzie indzie. El-Frajerzy
Kolejny dzban, który myśli, ze komentarzem coś zdziała xD Idź być fra yerem gdzie indzie.