UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sory, ale większość protestujących nie wiedziala w ogóle o co chodzi. Niestety nie pochylili się nad problemem. Po prostu na fali emocji poszli w tłumie.

Ferdek.Schichau

Anuluj