UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Są pieniądze budować a komu nie pasuje to ma wyjście WON Z ELBLĄGA. MIASTO 130 tys ma sie rozbudowywać ma tetenic zyciem. Protestowali przy przekopie i przekop za chwile odworza. To samo z ul. Wschodnia ma byc rozbudowa i tyle.


Anuluj