A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Brawo Prezydent!
Ma Pan kręgosłup. Budować.
@Kkkkk1 - Nie jestem przeciwnikiem z pomysłem budowanych ulic, ale głupotę trzeba pokazywać. Powiedz, którędy pojedzie Straż Pożarna na Zatorze, którędy będą jeździć mieszkańcy ul. Łęczyckiej na Starówkę czy na dworzec? I tak można w nieskończoność. Kto z ronda przy Łęczyckiej będzie jechać w kierunku cmentarza chcąc dojechać do knajpy na Starówce - ja pojadę Rawską i S7 będzie szybciej bo na Piłsudskiego również stanę w korku, zobacz co tam już teraz się dzieje w godz. szczytu, a jak oddadzą blok przy szpitalu to ze Wschodniej nie wyjedziesz w żadnym kierunku.
I na co te protesty skoro władza wie lepiej. Pokojowe protesty się skończyły czas na totalna blokadę.
Mówiłem, ze i tak wybudują xD
A w komentarzach myślą, ze ich wpisy coś pomogą :)
Macie za swoje
@Jurek z Fałata - Potrzebny to jest tobie nowy mozg dzbanie pacanie
I tyle w temacie rozmów, argumentów, konsultacji. .. Skoro Pan Prezydent coś sobie ubzdurał, to tak będzie, bo przecież nikt mu nie będzie mówił - a już na pewno nie mieszkańcy - jak ma się zmieniać miasto. W skrócie: Witold (i kumple), czas na ciebie!
Dw wszystkich zwolenników "budowania budowania". Ograniczenie myślenia polega na tym, że widzicie tylko jedno rozwiązanie problemów korków, straży itp itd. Nie ograniczajcie się i pomyślcie, że takie problemy można w inny sposób rozwiązać. Trzeba tylko chcieć otworzyć umysł. Niestety u wielu osób jest zabetonowany tak jak u aktualnie panujących w Elblągu. Pan Prezydent na tym "betonie"się wywali i będzie musiał szukać nowej pracy. Ot tyle i aż tyle.
Czyli krótko miasto ma w d.. zdanie mieszkańców
@tia - To może startuj w najbliższych wyborach na Włodarczyk miasta to będziesz wiedział co robić otwarty umyśle. .. .Cio?