78
28.06.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Brawo Prezydent! Ma Pan kręgosłup. Budować.
Wschodnia (2021.06.28)

info

14  
  25
@Kkkkk1 - Nie jestem przeciwnikiem z pomysłem budowanych ulic, ale głupotę trzeba pokazywać. Powiedz, którędy pojedzie Straż Pożarna na Zatorze, którędy będą jeździć mieszkańcy ul. Łęczyckiej na Starówkę czy na dworzec? I tak można w nieskończoność. Kto z ronda przy Łęczyckiej będzie jechać w kierunku cmentarza chcąc dojechać do knajpy na Starówce - ja pojadę Rawską i S7 będzie szybciej bo na Piłsudskiego również stanę w korku, zobacz co tam już teraz się dzieje w godz. szczytu, a jak oddadzą blok przy szpitalu to ze Wschodniej nie wyjedziesz w żadnym kierunku.
Głupocie mówię nie (2021.06.28)
I na co te protesty skoro władza wie lepiej. Pokojowe protesty się skończyły czas na totalna blokadę.
STOP DEGRADACJI BAŻANTARNI ! (2021.06.28)

info

23  
  15
Mówiłem, ze i tak wybudują xD A w komentarzach myślą, ze ich wpisy coś pomogą :) Macie za swoje
El-Frajerzy (2021.06.28)

info

10  
  4
@Jurek z Fałata - Potrzebny to jest tobie nowy mozg dzbanie pacanie
trapczan (2021.06.28)
I tyle w temacie rozmów, argumentów, konsultacji. .. Skoro Pan Prezydent coś sobie ubzdurał, to tak będzie, bo przecież nikt mu nie będzie mówił - a już na pewno nie mieszkańcy - jak ma się zmieniać miasto. W skrócie: Witold (i kumple), czas na ciebie!
(2021.06.28)

info

29  
  5
Dw wszystkich zwolenników "budowania budowania". Ograniczenie myślenia polega na tym, że widzicie tylko jedno rozwiązanie problemów korków, straży itp itd. Nie ograniczajcie się i pomyślcie, że takie problemy można w inny sposób rozwiązać. Trzeba tylko chcieć otworzyć umysł. Niestety u wielu osób jest zabetonowany tak jak u aktualnie panujących w Elblągu. Pan Prezydent na tym "betonie"się wywali i będzie musiał szukać nowej pracy. Ot tyle i aż tyle.
tia (2021.06.28)
Czyli krótko miasto ma w d.. zdanie mieszkańców
(2021.06.28)

info

18  
  8
@tia - To może startuj w najbliższych wyborach na Włodarczyk miasta to będziesz wiedział co robić otwarty umyśle. .. .Cio?
Ton Jon (2021.06.28)
Korzystając z okazji chce zwrócić uwagę na małe mankamenty przy budowie chodnika na skrzyzowaniu ulicy Kościuszki i Marymonckiej. Rozumiem ze chodnik jest na 5 lat jak most niski z nawierzchnia z dębu. A pieniadze na te inwestycje rosna na drzewach. Jesli robia to niech robia porządnie. Panie to sie zateguej piachem zasypie. Ciezko im dociac cos na rowno to sie w puzle bawią
(2021.06.28)