Wybrany wątek opinii
Dw wszystkich zwolenników "budowania budowania". Ograniczenie myślenia polega na tym, że widzicie tylko jedno rozwiązanie problemów korków, straży itp itd. Nie ograniczajcie się i pomyślcie, że takie problemy można w inny sposób rozwiązać. Trzeba tylko chcieć otworzyć umysł. Niestety u wielu osób jest zabetonowany tak jak u aktualnie panujących w Elblągu. Pan Prezydent na tym "betonie"się wywali i będzie musiał szukać nowej pracy. Ot tyle i aż tyle.
Do moderacji
Odpowiedz
18
10
@tia - To może startuj w najbliższych wyborach na Włodarczyk miasta to będziesz wiedział co robić otwarty umyśle. .. .Cio?
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@tia - Człowieku co ty bredzisz. Widziałeś projekt tej drogi? Widziałeś? Ona nawet nie muśnie Bażantarni. Pójdzie obok pomiędzy górą chrobrego a bażantarnią. Dzisiaj są tam dzikie krzaczory.
Do moderacji
Odpowiedz
9
15