UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@TeofilSkorupa - Nie rozumiem o co ci chodzi. Przecież ludzie chcą tej drogi nie licząc garstki mieszkańców Chrobrego, którzy się tam pobudowali, miasto z naszych podatków wybudowało im piękną drogę a oni teraz protestują że niby ekologia a naprawdę chodzi im tylko o to żeby im się ruch "pod oknami"nie zwiększył. I taka jest prawda a ona boli. Oj boli.