Wybrany wątek opinii

Są pieniądze budować a komu nie pasuje to ma wyjście WON Z ELBLĄGA. MIASTO 130 tys ma sie rozbudowywać ma tetenic zyciem. Protestowali przy przekopie i przekop za chwile odworza. To samo z ul. Wschodnia ma byc rozbudowa i tyle.
(2021.06.28)
Był już taki jeden, który swymi działaniami spowodował gniew elblążan i to on ostatecznie poczynił WON Z ELBLĄGA, a raczej z ratusza. Elblążanie są ósmą w kraju najbardziej aktywną grupą mieszkańców, więc zamiast fikać tu na forum, proponuję Ci pilne zgłębianie tajników słownika ortograficznego oraz słownika języka polskiego. Wstyd tak pisać!
(2021.06.29)
Normalnie Picasso słowa pisanego! Oko tam gdzie d.!; )Chodzący aksjomat. Sorry, za brak eufemizmu.
Elblongi (2021.07.05)
Normalnie Picasso słowa pisanego! Oko tam gdzie d*pa!; )Sorry, za brak eufemizmu.
Romano (2021.07.05)
@Romano - Najważniejsze to dokopać! opluć, a potem łyk piwa.
(2021.07.06)
Powrót do komentarzy