Wybrany wątek opinii
Są pieniądze budować a komu nie pasuje to ma wyjście WON Z ELBLĄGA. MIASTO 130 tys ma sie rozbudowywać ma tetenic zyciem. Protestowali przy przekopie i przekop za chwile odworza. To samo z ul. Wschodnia ma byc rozbudowa i tyle.
Do moderacji
Odpowiedz
11
24
Był już taki jeden, który swymi działaniami spowodował gniew elblążan i to on ostatecznie poczynił WON Z ELBLĄGA, a raczej z ratusza. Elblążanie są ósmą w kraju najbardziej aktywną grupą mieszkańców, więc zamiast fikać tu na forum, proponuję Ci pilne zgłębianie tajników słownika ortograficznego oraz słownika języka polskiego. Wstyd tak pisać!
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
Normalnie Picasso słowa pisanego! Oko tam gdzie d.!; )Chodzący aksjomat. Sorry, za brak eufemizmu.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Normalnie Picasso słowa pisanego! Oko tam gdzie d*pa!; )Sorry, za brak eufemizmu.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Romano - Najważniejsze to dokopać! opluć, a potem łyk piwa.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0