UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

7,2 mln zł za 900m drogi ??? Nie wiem w jakim innym mieście a nawet kraju płacili by taką kasę za wykonanie tak krótkiego odcinka drogi. Do tego czas na realizację 2 lata, który jest w mojej opinii za długi. A po zmianie prezydenta (oby)na innego pojawią się zapewne problemy z finalizacją tego przedsięwzięcia. Co się dzieje w tym mieście?

Student Gdański