UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
7,2 mln zł za 900m drogi ??? Nie wiem w jakim innym mieście a nawet kraju płacili by taką kasę za wykonanie tak krótkiego odcinka drogi. Do tego czas na realizację 2 lata, który jest w mojej opinii za długi. A po zmianie prezydenta (oby)na innego pojawią się zapewne problemy z finalizacją tego przedsięwzięcia. Co się dzieje w tym mieście?
Student Gdański