UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@El-Frajerzy - przynajmniej ludzie sie dowiedza jak wydawane sa publiczne pieniadze przez jasnie panujace obecne nam "wladze?"winnych nie bedzie a jak ktos sie odezwie to jest dzbanem bo jeszcze nie ukonczono robot a usterki juz są, poczekam az firma sie zawinie i temat ucichnie


Anuluj