UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tow. Koliński prosił nas przekazać, albowiem aktualnie kapitalistę dorabia i nie ma czasu dla dobra ludowego się udzielać, że a)ratusz ten jest daremny i b)tu nie ma co dłużej gadać, tu trzeba odwoływać neoliberalnych szkodników i to szybko. A jakby Teofil mówił, że "lewacko-liberalne cośtamcośtam", to mamy przekazać, że ani ten kraj, ani to miasto nie miało w historii najnowszej lepszych prezydentów, niż lewicowi, i tak ma zostać, bo tak jest słusznie. Liberały są daremne, a Koliński mówi, że nawet z Kaczyńskim się dogada, jak będzie trzeba;
Brygada Młodzieżowa