UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mówiłem, ze i tak wybudują xD A w komentarzach myślą, ze ich wpisy coś pomogą :) Macie za swoje
El-Frajerzy
Mówiłem, ze i tak wybudują xD A w komentarzach myślą, ze ich wpisy coś pomogą :) Macie za swoje
El-Frajerzy