UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Kkkkk1 - Nie jestem przeciwnikiem z pomysłem budowanych ulic, ale głupotę trzeba pokazywać. Powiedz, którędy pojedzie Straż Pożarna na Zatorze, którędy będą jeździć mieszkańcy ul. Łęczyckiej na Starówkę czy na dworzec? I tak można w nieskończoność. Kto z ronda przy Łęczyckiej będzie jechać w kierunku cmentarza chcąc dojechać do knajpy na Starówce - ja pojadę Rawską i S7 będzie szybciej bo na Piłsudskiego również stanę w korku, zobacz co tam już teraz się dzieje w godz. szczytu, a jak oddadzą blok przy szpitalu to ze Wschodniej nie wyjedziesz w żadnym kierunku.
Głupocie mówię nie