Wybrany wątek opinii
Brawo prezydent I urzędnicy. Budować I jeszcze raz budować. Ta droga jest nam potrzebna.
Do moderacji
Odpowiedz
72
67
@Jurek z Fałata - Ty juhu
Do moderacji
Odpowiedz
4
10
@Jurek z Fałata - Potrzebny to jest tobie nowy mozg dzbanie pacanie
Do moderacji
Odpowiedz
4
9
@Jurek z Fałata - Twoje zdanie warte tyle co wczorajszy piard.
Do moderacji
Odpowiedz
3
5
@Jurek z Fałata - Burak z Fałata juch ci na imię, może jeszcze ci cebulo Lidla wybudować na polanie koło myśliwskiej?
Do moderacji
Odpowiedz
2
3