Wybrany wątek opinii

Brawo prezydent I urzędnicy. Budować I jeszcze raz budować. Ta droga jest nam potrzebna.
Jurek z Fałata (2021.06.28)
@Jurek z Fałata - Ty juhu
(2021.06.28)
@Jurek z Fałata - Potrzebny to jest tobie nowy mozg dzbanie pacanie
trapczan (2021.06.28)
@Jurek z Fałata - Twoje zdanie warte tyle co wczorajszy piard.
Fajtłapa z Fałata (2021.06.29)
@Jurek z Fałata - Burak z Fałata juch ci na imię, może jeszcze ci cebulo Lidla wybudować na polanie koło myśliwskiej?
Zygfryd nie z Fałata (2021.06.29)
Powrót do komentarzy