A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tak czy siak nie szczepię się
@Jurek z Fałata - Ty juhu
Kto głosował na takie barachło ? Łapki w górę
Zbudują taka Jana Pawła II bis czyli ulicę która kończy się w krzakach. Ta pierwsza ma już 14 lat.
I co protestujcie sobie a prezydent i tak zrobi co chce
@bezkorków - Dobre skomunikowanie to wg ciebie jazda w przeciwnym kierunku? Ja z Łęczyckij chcę jechać na starówkę nie na cmentarz.
Admin zmienia treść komentarzy.
Nowy pomysł ministerstwa zdrowia - odpłatność za sczepienia ! Nie z tej to z drugiej strony, ,zachęcają''do szczepienia. Teraz wymyślili odpłatność za coś co dopiero w 2023 roku zostanie prawdopodobnie dopuszczone. Na razie trwają badania. To tak jak by skonstruowali samolot-prototyp lub łódź podwodną która nie przeszła badań technicznych i skłaniali ludzi-testerów do oblotu lub rejsu. w tym wydaniu pasażer za podróż obarczoną ryzykiem musi jeszcze za to zapłacić a konstruktor maszyny dostanie za to kasę. Jakby co przecież brał udział w tym teście dobrowolnie.
Do przeciwników wschodniej drogi- Zrozumcie, że ta droga jest miastu bardzo potrzebna. Szczególnie aby odkorkować ulicę Bema bo na Bema na wysokości pętli tramwajowej w godzinach szczytu nie da się nawet zrobić korytarza życia dla służb ratunkowych. Przeciwnicy wschodniej drogi to zapewne osoby, które z Bema korzystają raz na ruski rok. Wedle zasady jak coś mnie nie dotyczy to niech tego dla innych nie będzie.
Czas na referendum.