78
28.06.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tak czy siak nie szczepię się
Covid (2021.06.28)

info

6  
  13
@Jurek z Fałata - Ty juhu
(2021.06.28)
Kto głosował na takie barachło ? Łapki w górę
hrabia_George (2021.06.28)

info

10  
  9
Zbudują taka Jana Pawła II bis czyli ulicę która kończy się w krzakach. Ta pierwsza ma już 14 lat.
(2021.06.28)
I co protestujcie sobie a prezydent i tak zrobi co chce
(2021.06.28)
@bezkorków - Dobre skomunikowanie to wg ciebie jazda w przeciwnym kierunku? Ja z Łęczyckij chcę jechać na starówkę nie na cmentarz.
(2021.06.28)
Admin zmienia treść komentarzy.
Uwaga CENZURA (2021.06.28)
Nowy pomysł ministerstwa zdrowia - odpłatność za sczepienia ! Nie z tej to z drugiej strony, ,zachęcają''do szczepienia. Teraz wymyślili odpłatność za coś co dopiero w 2023 roku zostanie prawdopodobnie dopuszczone. Na razie trwają badania. To tak jak by skonstruowali samolot-prototyp lub łódź podwodną która nie przeszła badań technicznych i skłaniali ludzi-testerów do oblotu lub rejsu. w tym wydaniu pasażer za podróż obarczoną ryzykiem musi jeszcze za to zapłacić a konstruktor maszyny dostanie za to kasę. Jakby co przecież brał udział w tym teście dobrowolnie.
(2021.06.28)

info

5  
  6
Do przeciwników wschodniej drogi- Zrozumcie, że ta droga jest miastu bardzo potrzebna. Szczególnie aby odkorkować ulicę Bema bo na Bema na wysokości pętli tramwajowej w godzinach szczytu nie da się nawet zrobić korytarza życia dla służb ratunkowych. Przeciwnicy wschodniej drogi to zapewne osoby, które z Bema korzystają raz na ruski rok. Wedle zasady jak coś mnie nie dotyczy to niech tego dla innych nie będzie.
Kkkkk1 (2021.06.28)
Czas na referendum.
(2021.06.28)